Roze Mini Buttplug - The Assifier
€ 6,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
levertijd 1 tot 2 dagen
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Deze buttplug heeft een bescheiden formaat en is hierdoor perfect geschikt voor beginners of als leuke toevoeging voor de meer ervaren gebruiker. Door het gladde materiaal en de taps toelopende top, breng de plug makkelijk in. De brede onderkant zorgt voor een veilig gevoel. Gebruik wat glijmiddel naar keuze en maak de plug schoon met lauwwarm water en een toycleaner.Specificaties
| Artikelnummer | ET515PNK |
| Gewicht | 19 g |
| Kleur | Roze |
| Gender | Unisex |
| Stimulatiedoel | Anus |
| Merk | Easytoys Online |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 4 sterren |
| Afmeting verpakking | 10x7x2 cm |
| Materiaal | TPE |
| Ean code | 8718627533710 |
| Gebruikersniveau | Beginner |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis Siliconenbasis |
| Minimale diameter | 1.00 cm |
| Invoerdiepte | 6.00 cm |
| Lengte | 7.00 cm |
| Maximale diameter | 2.50 cm |
| Ce keurmerk | |
| Penetratie mogelijk | |
| Travel ready | |
| Flexibel | |
| Platte onderkant | |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Anaal Toys
- Voor Hem Sextoys Anaal Toys Klassieke Buttplugs
- Erotische Dames
- Merken
- Easytoys Online




