Rosy Gold - Nouveau G-spot Vibrator
€ 51,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
levertijd 1 tot 2 dagen
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Gericht stimuleren doe je met deze G-Spot vibrator van Rosy Gold. De vibrator heeft een gebogen kop waarmee je gemakkelijk je gevoeligste plekken kan raken. Hij is ook waterproof en op te laden met een USB-lader. Door de knop aan de onderkant van deze G-Spot vibrator korte tijd ingedrukt te houden zet je ‘m aan. Druk de knop kort in om naar de volgende vibratiestand te gaan. Met toycleaner en water is deze vibrator ook zo weer schoon!Specificaties
| Artikelnummer | RG005 |
| Gewicht | 258 g |
| Bediening | Pushbutton |
| Kleur | Roze |
| Gender | Voor Haar |
| Stimulatiedoel | Vagina G-spot |
| Geluidsniveau | Normaal |
| Merk | Rosy Gold |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Afmeting verpakking | 24x10x6 cm |
| Materiaal | ABS |
| Ean code | 8719934000834 |
| Gebruikersniveau | Beginner |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Minimale diameter | 2.80 cm |
| Invoerdiepte | 21.00 cm |
| Lengte | 22.00 cm |
| Maximale diameter | 3.50 cm |
| Ce keurmerk | |
| Penetratie mogelijk | |
| Vibratietype | Variabele vibratiestanden |
| Aantal standen | 10 |
| Breedte | 4.00 cm |
| Vibratiesterkte | Variërende trillingen |
| Werkt op | Oplaadkabel usb |
| Lengte oplaadsnoer | 90 cm |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Haar Sextoys Vibrators
- Voor Haar Sextoys Vibrators G-Spot Vibrators
- Erotische Dames
- Merken
- Rosy Gold














