Rosy Gold - Nouveau Butt Plug
€ 29,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
levertijd 1 tot 2 dagen
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Deze buttplug van Rosy Gold heeft een luxueuze uitstraling en is gemaakt van aluminium. Dit materiaal maakt deze plug uiterst geschikt voor temperature play. Het geometrisch design en de mysterieuze zwarte kristal maken deze buttplug net even anders dan anders. Geniet waar je maar wilt! De plug is makkelijk schoon te maken met toycleaner en kan worden gebruikt in combinatie met alle soorten glijmiddel.
Specificaties
| Artikelnummer | RG010 |
| Gewicht | 100 g |
| Gender | Unisex |
| Stimulatiedoel | Anus |
| Merk | Rosy Gold |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Afmeting verpakking | 17x10x6 cm |
| Materiaal | Aluminium Acrylglas |
| Ean code | 8719934004115 |
| Gebruikersniveau | Gevorderd |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis Siliconenbasis |
| Invoerdiepte | 8.00 cm |
| Lengte | 9.50 cm |
| Maximale diameter | 3.40 cm |
| Flexibel | |
| Platte onderkant | |
| Nikkelvrij | |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Anaal Toys
- Voor Hem Sextoys Anaal Toys Metalen Buttplugs
- Erotische Dames
- Merken
- Rosy Gold







