Rose - Siliconen Opzetstukken Voor Revitalize - Roze
€ 5,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
niet meer leverbaar
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Deze set bestaat uit 3 opzetstukken voor de Revitalize wandvibrator uit de Rose collectie van Blush. Het materiaal is van lichaamsveilig siliconen voor een comfortabel gevoel. Gebruik een beetje glijmiddel op waterbasis en reinig de opzetstukken na elk gebruik met lauwwarm water en een toycleaner.Specificaties
| Artikelnummer | PT-20815-HED |
| Gewicht | 156 g |
| Kleur | Roze |
| Gender | Voor Haar |
| Stimulatiedoel | Clitoris Tepel |
| Merk | Rose |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Afmeting verpakking | 12x8x4 cm |
| Materiaal | 100% Siliconen |
| Ean code | 702730683347 |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Hoogte | 5.70 cm |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Haar Sextoys Wand Vibrators & Accessoires
- Opzetstukken Wand Vibrators
- Erotische Dames
- Merken
- Rose

