Rosé Lipstick Vibe Mini Vibrator
€ 15,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
levertijd 1 tot 2 dagen
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
De Rosé Lipstick Vibrator in onmisbaar in tas, nachtkastje of broekzak. Deze kleine vibrator zal dankzij zijn discrete design niet snel herkend worden. De toy heeft een harde ABS buitenkant met een dopje waardoor hij ongezien mee kan naar de leukste plekken. De Rosé Lipstick heeft een donkerroze top die je in en uit kunt draaien. Deze is voorzien van een zijdezacht coating voor een aangename stimulatie wanneer de lipstick de huid raakt. De vibraties zijn eenvoudig aan en uit te zetten door de lipstick open en dicht te draaien.Specificaties
| Artikelnummer | BL-37215 |
| Gewicht | 58 g |
| Bediening | Draaiknop |
| Kleur | Zwart |
| Gender | Voor Haar |
| Stimulatiedoel | Clitoris |
| Geluidsniveau | Zeer stil |
| Merk | Rose |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Afmeting verpakking | 20.5x7x4 cm |
| Materiaal | ABS |
| Ean code | 735380372156 |
| Gebruikersniveau | Beginner |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis Siliconenbasis |
| Lengte | 8.50 cm |
| Maximale diameter | 1.30 cm |
| Vibratietype | Standaard vibratie |
| Aantal standen | 1 |
| Breedte | 2.00 cm |
| Vibratiesterkte | Extra Krachtige Vibraties |
| Werkt op | Batterijen |
| Batterij nodig: | Exclusief |
| Batterij type | AAA Batterijen |
| Soort mini vibrator | Lippenstift |
| Stimulatie type | Vibratie |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Haar Sextoys Vibrators
- Voor Haar Sextoys Vibrators Mini Vibrators
- Erotische Dames
- Merken
- Rose


