Ronde Buttplug - Large
€ 18,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
niet meer leverbaar
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Deze grote ronde buttplug zal een uitdaging zijn voor de gevorderde gebruiker. De buttplug heeft en grote, ronde top die zorgt voor een intense stimulatie wanneer hij is ingebracht. De smalle voet zorgt voor meer comfort tijdens het dragen terwijl de platte voet de plug uitstekend op zijn plek houdt. Het materiaal voelt fijn zacht aan en kan gebruikt worden met anaal glijmiddel.Specificaties
| Artikelnummer | 0244-59-CD |
| Gewicht | 342 g |
| Kleur | Zwart |
| Gender | Unisex |
| Stimulatiedoel | Anus |
| Merk | The Classics |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Afmeting verpakking | 19x13.5x7 cm |
| Materiaal | PVC |
| Ean code | 782421003104 |
| Gebruikersniveau | Gevorderd |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Minimale diameter | 3.10 cm |
| Invoerdiepte | 10.00 cm |
| Lengte | 12.00 cm |
| Maximale diameter | 6.90 cm |
| Flexibel | |
| Platte onderkant | |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Anaal Toys
- Voor Hem Sextoys Anaal Toys Klassieke Buttplugs
- Erotische Dames
- Merken
- The Classics


