Ronde brede dildo grijs
€ 44,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
levertijd 1 tot 2 dagen
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Ronde, extra brede dildo. Deze forse dildo is echt bedoeld voor de gevorderde liefhebber van groot! Deze grijze dildo heeft een platte bodem voor veilig anaal gebruik. Heerlijk om alleen of samen met een partner te gebruiken. Het Sil-A-Gel materiaal is zacht en voelt aangenaam aan. Eigenschappen: - Totale lengte: 15 centimeter - Diameter: 7,5 centimeter - Materiaal: PVC - Kleur: grijs - Weekmakersvrij: ja - Waterproof: onbekendSpecificaties
| Artikelnummer | 0270-28-cd |
| Gewicht | 793 g |
| Kleur | Grijs |
| Gender | Unisex |
| Stimulatiedoel | Anus |
| Merk | American Bombshell |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 3 sterren |
| Afmeting verpakking | 35x20x12 cm |
| Materiaal | PVC |
| Ean code | 782421022167 |
| Gebruikersniveau | Expert |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis Siliconenbasis |
| Minimale diameter | 5.50 cm |
| Lengte | 15.00 cm |
| Maximale diameter | 8.00 cm |
| Ce keurmerk | |
| Penetratie mogelijk | |
| Platte onderkant | |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Anaal Toys
- Voor Hem Sextoys Anaal Toys Grote Buttplugs
- Erotische Dames
- Merken
- American Bombshell


