Rocks-Off - Petite Sensations Discover Anaal Vibrator - Paars
€ 59,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
niet meer leverbaar
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Geniet van een verassende anale stimulatie met deze Rocks-Off Petite Sensations Discover Plug. Deze plug trilt en pulseert en zorgt voor een perfect bereik van jouw favoriete plekjes. Dankzij de smalle hals, breng je deze plug makkelijk in. Je kunt hem ook eventueel gebruiken voor een externe stimulatie van de clitoris of de tepels. Het zijdezachte siliconen is snel op temperatuur en voelt comfortabel aan. Kies uit de 10 verschillende standen met de bijgeleverde afstandsbediening of geef deze uit handen aan jouw partner. Gebruik wat glijmiddel op waterbasis en maak je toy na gebruik schoon met lauwwarm water en een toycleaner.Specificaties
| Artikelnummer | 10PSDCVPL |
| Gewicht | 160 g |
| Bediening | Wireless afstandsbediening |
| Kleur | Paars |
| Gender | Unisex |
| Stimulatiedoel | Clitoris Anus Perineum Tepel |
| Geluidsniveau | Normaal |
| Merk | Rocks Off |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Afmeting verpakking | 5x10x21 cm |
| Materiaal | Siliconen ABS |
| Ean code | 811041014433 |
| Gebruikersniveau | Beginner |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Invoerdiepte | 10.00 cm |
| Maximale diameter | 2.50 cm |
| Flexibel | |
| Aantal standen | 10 |
| Vibratiesterkte | Variërende trillingen |
| Werkt op | Oplaadkabel usb |
| Batterijduur | 60 min |
| Oplaadtijd | 60 min |
| Bereik afstandsbediening | 800 cm |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Anaal Toys
- Voor Hem Sextoys Anaal Toys Vibrerende Buttplugs
- Erotische Dames
- Merken
- Rocks Off




