Ribbed Anal Snake Anaaldildo - 48 cm
€ 52,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
levertijd 1 tot 2 dagen
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Houd jij van lekker groot? Ga dan voor deze anaaldildo van Hosed. Deze grote dildo is voorzien van heerlijke fijne ribbels die je een extra stimulatie geven. Geniet samen met je partner of op de momenten dat je een avondje voor jezelf hebt. Hij is voorzien van een stevige zuignap. Dit zorgt ervoor dat je je handen lekker vrij zijn voor andere intieme plekjes. Gebruik hem in combinatie met je favoriete anaal glijmiddel voor een soepele penetratie. Maak de dildo na gebruik grondig schoon met water en een toycleaner of milde antibacteriële zeep.Specificaties
| Artikelnummer | AF506 |
| Gewicht | 710 g |
| Kleur | Zwart |
| Gender | Unisex |
| Stimulatiedoel | Anus |
| Merk | Hosed |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Ean code | 848518028563 |
| Gebruikersniveau | Expert |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Zeer groot | |
| Anale penetratie mogelijk | |
| Minimale diameter | 3.10 cm |
| Invoerdiepte | 48.00 cm |
| Lengte | 51.00 cm |
| Maximale diameter | 3.50 cm |
| Structuur | Ribbels |
| Zuignap | |
| Flexibel | |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Haar Sextoys Dildo's
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Dildo's
- Voor Hem Sextoys Dildo's Anaal Dildo's
- Erotische Dames
- Merken
- Hosed




