Revolver II Vibrerende Strapless Strap-On
€ 46,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
levertijd 1 tot 2 dagen
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Deze vibrerende voorbind dildo is strapless, zodat niets het plezier van jou en je partner in de weg zit. Een harnas is niet nodig. De dildo blijft op z'n plek door het gebogen uiteinde in te brengen. Door het gladde materiaal gaat dat zeer makkelijk. Ook is de dildo waterproof, zowel met als zonder vibrerende bullet, dus neem hem rustig mee onder de douche of in bad. De bullet is eenvoudig aan te zetten door op de drukknop te drukken. Geniet van de krachtige vibratie en de heerlijke stimulatie van deze veelzijdige dildo.Specificaties
| Artikelnummer | ae170 |
| Gewicht | 425 g |
| Bediening | Pushbutton |
| Kleur | Blauw |
| Gender | Voor Haar |
| Stimulatiedoel | Clitoris Vagina G-spot |
| Merk | Strap U |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Afmeting verpakking | 26.00x14.50x6.0 cm |
| Materiaal | TPR |
| Ean code | 848518016799 |
| Gebruikersniveau | Gevorderd |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis Siliconenbasis |
| Zeer groot | |
| Minimale diameter | 2.80 cm |
| Invoerdiepte | 15.20 cm |
| Lengte | 25.40 cm |
| Maximale diameter | 3.20 cm |
| Ce keurmerk | |
| Penetratie mogelijk | |
| Flexibel | |
| Vibratietype | Standaard vibratie |
| Aantal standen | 5 |
| Koppels: Haar + Haar Koppels: Hem + Haar | |
| Werkt op | Batterijen |
| Batterij nodig: | Inclusief |
| Batterij type | Knoopcel (LR44) Batterijen |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Haar Sextoys Vibrators
- Voor Haar Sextoys Vibrators Strapon Vibrators
- Voor Haar Sextoys Vibrators Strapon Vibrators Dubbele Strap-on
- Voor Koppels
- Voor Koppels Sextoys
- Voor Koppels Sextoys Vibrators
- Erotische Dames
- Merken
- Strap U





