Rekbare cockring set - 3 stuks
€ 6,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
niet meer leverbaar
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Set van drie rekbare penisringen in het rood, blauw en zwart. Deze super rekbare en sterke penisringen houden de penis hard en stevig. Het dikke, stevige materiaal helpt de bloeddoorstroming tegen te houden waardoor je langer van een sterke erectie geniet. Gebruik 1 ring per keer of juist alle 3 tegelijk voor nog meer resultaat. Het duurzame materiaal rekt tot bijna elke maat, voor snelle, makkelijke en langdurige resultaten!Specificaties
| Artikelnummer | ae181 |
| Gewicht | 27 g |
| Kleur | Diverse kleuren |
| Gender | Voor Hem |
| Stimulatiedoel | Penis |
| Merk | Trinity Vibes |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 4 sterren |
| Rekbaar | |
| Afmeting verpakking | 15x11x1.5 cm |
| Materiaal | TPR |
| Ean code | 848518016898 |
| Gebruikersniveau | Beginner |
| Waterproof | |
| Inhoud | 3 stuks |
| Travel ready | |
| Binnendiameter | 1.90 cm cm |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Cockringen
- Voor Hem Sextoys Cockringen Rubberen Cockringen
- Erotische Dames
- Merken
- Trinity Vibes


