Realistische Dildo Met Zuignap - 28,5 cm
€ 44,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
levertijd 1 tot 2 dagen
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
De dildo voelt zeer levensecht aan en stimuleert al jouw gevoelige plekjes voor een overweldigende sensatie. De dildo heeft een lengte van 28,5 cm en is voorzien van een ronde eikel en stimulerende aderen op de schacht. Bevestig de sterke zuignap aan de onderkant op een vlak en glad oppervlak voor handsfree genot.
Specificaties
| Artikelnummer | ET177BLK |
| Gewicht | 792 g |
| Kleur | Zwart |
| Gender | Unisex |
| Stimulatiedoel | Vagina |
| Merk | Easytoys Dildo Collection |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Afmeting verpakking | 32.2x18x11.1 cm |
| Materiaal | PVC |
| Ean code | 8718627526569 |
| Gebruikersniveau | Gevorderd |
| Waterproof | |
| Lengte | 28.50 cm |
| Maximale diameter | 5.40 cm |
| Penetratie mogelijk | |
| Zuignap | |
| Geschikt voor strap on | |
| Flexibel | |
| Favoriet van | Roxy |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Favoriet van...
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Haar Sextoys Dildo's
- Voor Haar Sextoys Dildo's Realistische Dildo's
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Dildo's
- Voor Hem Sextoys Dildo's Realistische Dildo's
- Erotische Dames
- Wishlist van Roxy
- Merken
- Easytoys Dildo Collection






