Realistische Dildo Met Zuignap - 15,5 cm
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
levertijd 1 tot 2 dagen
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Stimulerende, realistische dildo uit de EasyToys Dildo Collection. Dit speeltje brengt jou of je partner tot een heerlijk hoogtepunt. Dat komt door zijn levensechte ontwerp. De dildo heeft namelijk een ronde eikel en een geaderde schacht. Door de zuignap is deze dildo eenvoudig op een glad oppervlak te plaatsen voor handsfree gebruik. Geniet in de keuken, badkamer of slaapkamer. Waar je ook geniet, de dildo zorgt altijd voor een sensuele belevenis. Perfect om je genotsplekjes te masseren.Specificaties
| Artikelnummer | ET175BLK |
| Gewicht | 271 g |
| Kleur | Zwart |
| Gender | Unisex |
| Stimulatiedoel | Anus Vagina |
| Merk | Easytoys Dildo Collection |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Afmeting verpakking | 23.2x13.1x8.5 cm |
| Materiaal | PVC |
| Ean code | 8718627526521 |
| Gebruikersniveau | Beginner |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Minimale diameter | 4.00 cm |
| Invoerdiepte | 14.00 cm |
| Lengte | 15.50 cm |
| Maximale diameter | 4.00 cm |
| Penetratie mogelijk | |
| Zuignap | |
| Geschikt voor strap on | |
| Flexibel | |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Haar Sextoys Dildo's
- Voor Haar Sextoys Dildo's Realistische Dildo's
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Dildo's
- Voor Hem Sextoys Dildo's Realistische Dildo's
- Erotische Dames
- Merken
- Easytoys Dildo Collection
- Sale





