Realistische Dildo Met Zuignap - 15,5 cm
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
levertijd 1 tot 2 dagen
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Opwindende, realistische dildo uit de EasyToys Dildo Collection. Met dit speeltje van 15,5 centimeter kunnen jullie elkaar heerlijk verwennen. Plaats de dildo op een strap-on harnas en neem elkaar op alle mogelijke manieren. Door het realistische ontwerp met een ronde eikel en geaderde schacht geniet je van een levensechte stimulatie. Het zachte en flexibele materiaal masseert de genotsplekjes bij iedere vrouw en man. Vergeet niet om een strap-on harnas te kopen als je die nog niet hebt.Specificaties
| Artikelnummer | ET175SKN |
| Gewicht | 271 g |
| Kleur | Beige |
| Gender | Unisex |
| Stimulatiedoel | Vagina |
| Merk | Easytoys Dildo Collection |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Ean code | 8718627526514 |
| Gebruikersniveau | Beginner |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Invoerdiepte | 14.00 cm |
| Lengte | 15.50 cm |
| Maximale diameter | 4.00 cm |
| Penetratie mogelijk | |
| Zuignap | |
| Geschikt voor strap on | |
| Flexibel | |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Haar Sextoys Dildo's
- Voor Haar Sextoys Dildo's Realistische Dildo's
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Dildo's
- Voor Hem Sextoys Dildo's Realistische Dildo's
- Erotische Dames
- Merken
- Easytoys Dildo Collection
- Sale





