Realistische Dildo Met Harnas - 19.5 cm.
€ 78,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
levertijd 1 tot 2 dagen
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Geniet van een heerlijke pegging ervaring met deze zachte siliconen dildo met bijpassend harnas! Deze dildo heeft een realistisch uiterlijk, een fijn formaat van 19.5 cm en een zuignap aan de onderkant zodat je ook eventueel handsfree kunt genieten. Het materiaal is zacht siliconen en voelt natuurlijk aan. De set wordt inclusief 2 siliconen ringen geleverd zodat je kunt variëren met andere maten dildo's. Het harnas is van stevig PU materiaal en verstelbaar. Door het harnas zit de dildo goed vast en geniet jouw partner van een heerlijke natuurlijke penetratie. Gebruik glijmiddel op waterbasis voor een comfortabel gebruik. Maak je toy na gebruik schoon met lauwwarm water en een antibacteriële zeep of toycleaner. Dep droog met een pluisvrije doek en zet je toy weg op een stofvrije plek.Specificaties
| Artikelnummer | AG425 |
| Gewicht | 457 g |
| Kleur | Zwart |
| Gender | Voor Haar |
| Stimulatiedoel | Anus Vagina |
| Merk | Strap U |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Ean code | 848518037305 |
| Gebruikersniveau | Gevorderd |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Anale penetratie mogelijk | |
| Minimale diameter | 3.60 cm |
| Invoerdiepte | 17.90 cm |
| Lengte | 19.50 cm |
| Maximale diameter | 3.60 cm |
| Structuur | Aders |
| Penetratie mogelijk | |
| Zuignap | |
| Geschikt voor strap on | |
| Flexibel | |
| Koppels: Haar + Haar Koppels: Hem + Haar | |
| Balzak | |
| Verstelbare bandjes | |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Haar Sextoys Dildo's
- Voor Haar Sextoys Dildo's Voorbinddildo's
- Voorbinddildo met zuignap
- Voor Koppels
- Voor Koppels Sextoys
- Voor Koppels Sextoys Dildo's
- Voor Koppels Sextoys Dildo's Voorbinddildo's
- Erotische Dames
- Merken
- Strap U




