Realistische Dildo Met Balzak - 29,5 cm
€ 51,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
levertijd 1 tot 2 dagen
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Opwindende, realistische dildo van EasyToys Dildo Collection. Laat je heerlijk verwennen door dit krachtige design. De dildo is lekker glad zodat hij eenvoudig naar binnen glijdt. Door het realistische ontwerp geniet je van een levensechte ervaring. De dildo heeft een dikke, ronde eikel, ballen en een geaderde schacht. De dildo is voor iedereen die houdt van groots en intens. Wanneer ga jij genieten van deze dildo?Specificaties
| Artikelnummer | ET174BLK |
| Gewicht | 1089 g |
| Kleur | Zwart |
| Gender | Unisex |
| Stimulatiedoel | Anus Vagina |
| Merk | Easytoys Dildo Collection |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Afmeting verpakking | 32.1x18.1x11.1 cm |
| Materiaal | PVC |
| Ean code | 8718627526507 |
| Gebruikersniveau | Gevorderd |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Zeer groot | |
| Invoerdiepte | 22.50 cm |
| Lengte | 29.50 cm |
| Maximale diameter | 5.20 cm |
| Penetratie mogelijk | |
| Zuignap | |
| Geschikt voor strap on | |
| Balzak | |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Haar Sextoys Dildo's
- Voor Haar Sextoys Dildo's Grote Dildo's
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Dildo's
- Voor Hem Sextoys Dildo's Grote Dildo's
- Erotische Dames
- Merken
- Easytoys Dildo Collection





