Realistische Dildo Met Balzak - 29,5 cm
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
levertijd 1 tot 2 dagen
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Stimulerende, realistische dildo uit de EasyToys Dildo Collection. Deze dildo heeft een formaat van 29,5 centimeter waardoor je geniet van een heerlijk vol gevoel. De dildo weet met zijn dikke, ronde top jouw gevoelige plekjes te stimuleren. Door de geaderde schacht geniet je nog meer van de textuur. Zet de dildo vast met de zuignap om handsfree te genieten. Natuurlijk is deze dildo ook leuk om te gebruiken samen met je partner.Specificaties
| Artikelnummer | ET174SKN |
| Gewicht | 1089 g |
| Kleur | Beige |
| Gender | Unisex |
| Stimulatiedoel | Anus Vagina |
| Merk | Easytoys Dildo Collection |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Ean code | 8718627526491 |
| Gebruikersniveau | Gevorderd |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Zeer groot | |
| Minimale diameter | 5.20 cm |
| Invoerdiepte | 22.50 cm |
| Lengte | 29.50 cm |
| Maximale diameter | 5.20 cm |
| Penetratie mogelijk | |
| Zuignap | |
| Geschikt voor strap on | |
| Flexibel | |
| Balzak | |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Haar Sextoys Dildo's
- Voor Haar Sextoys Dildo's Realistische Dildo's
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Dildo's
- Voor Hem Sextoys Dildo's Realistische Dildo's
- Erotische Dames
- Merken
- Easytoys Dildo Collection
- Sale





