Realistische Dildo Met Balzak - 15 cm
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
levertijd 1 tot 2 dagen
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Erotische, realistische dildo uit de EasyToys Dildo Collection. Dit speeltje heeft een klein formaat van 15 centimeter. Hierdoor is deze dildo perfect voor beginners. Als jij en je partner op zoek zijn naar iets nieuws in de slaapkamer, dan komt dit speeltje uitstekend van pas. De dildo is namelijk geschikt voor een strap-on harnas. Dit is dus de ultieme kans om als vrouw zijnde je partner anaal te nemen. Of voor de lesbische koppels om elkaar te penetreren.Specificaties
| Artikelnummer | ET169SKN |
| Gewicht | 305 g |
| Kleur | Beige |
| Gender | Unisex |
| Stimulatiedoel | Anus Vagina |
| Merk | Easytoys Dildo Collection |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Afmeting verpakking | 23.2x13.2x8.5 cm |
| Materiaal | PVC |
| Ean code | 8718627526392 |
| Gebruikersniveau | Beginner |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Invoerdiepte | 11.00 cm |
| Lengte | 15.00 cm |
| Maximale diameter | 3.60 cm |
| Ce keurmerk | |
| Penetratie mogelijk | |
| Zuignap | |
| Geschikt voor strap on | |
| Flexibel | |
| Balzak | |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Haar Sextoys Dildo's
- Voor Haar Sextoys Dildo's Realistische Dildo's
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Dildo's
- Voor Hem Sextoys Dildo's Realistische Dildo's
- Erotische Dames
- Merken
- Easytoys Dildo Collection
- Sale





