Rainbow Unicorn Anaal Plug met Staart
€ 33,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
niet meer leverbaar
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Ga samen voor een opwindend rollenspel met deze schattige Rainbow Unicorn Staart! Aan het uiteinde van de staart zit een heerlijke anaalplug in dezelfde mooie kleuren. De anaalplug is gemaakt van zacht en flexibel siliconen en door zijn smalle formaat ook goed geschikt voor beginners. Gebruik glijmiddel op waterbasis voor een comfortabel gevoel. Was de staart zeer voorzichtig met een milde shampoo indien nodig en laat goed drogen. Gebruik geen krul- of stijltang en borstel de staart niet. Gebruik voor het reinigen van de anaalplug een toycleaner.Specificaties
| Artikelnummer | AG361 |
| Gewicht | 520 g |
| Kleur | Regenboog |
| Gender | Unisex |
| Stimulatiedoel | Anus |
| Merk | Tailz |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Afmeting verpakking | 30x15x10 cm |
| Materiaal | Siliconen Nylon |
| Ean code | 848518036278 |
| Gebruikersniveau | Gevorderd |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Invoerdiepte | 8.80 cm |
| Lengte | 61.00 cm |
| Maximale diameter | 3.30 cm |
| Flexibel | |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Anaal Toys
- Voor Hem Sextoys Anaal Toys Rollenspel Buttplugs
- Erotische Dames
- Merken
- Tailz




