Rabbit Vibrator - Zwart
€ 36,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
levertijd 1 tot 2 dagen
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Deze zwarte rabbit vibrator mag er dan basic uitzien, hij is in alle opzichten bijzonder. Hij is namelijk zo ontworpen dat hij gemaakt is voor jouw maximale genot. Wil je jezelf graag maximaal verwennen? Deze zwarte rabbit vibrator beschikt over de capaciteiten om het te doen! Je kunt genieten van de drie verschillende roterende standen van de schacht die tevens over kralen beschikt zodat je net iets meer wilt. De bunny clitoris stimulator beschikt over twaalf verschillende standen. Zo is er altijd wel een favoriet voor jou bij! De rabbit van EasyToys is niet alleen verkrijgbaar in het zwart maar ook in andere kleuren.Specificaties
| Artikelnummer | ET041BLK |
| Gewicht | 291 g |
| Bediening | Pushbutton |
| Kleur | Zwart |
| Gender | Voor Haar |
| Stimulatiedoel | Clitoris Vagina |
| Geluidsniveau | Normaal |
| Merk | Easytoys - Vibe Collection |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Ean code | 8718627522721 |
| Gebruikersniveau | Beginner |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis Siliconenbasis |
| Minimale diameter | 2.50 cm |
| Invoerdiepte | 11.00 cm |
| Lengte | 21.50 cm |
| Maximale diameter | 3.20 cm |
| Ce keurmerk | |
| Penetratie mogelijk | |
| Flexibel | |
| Vibratietype | Variabele vibratiestanden |
| Aantal standen | 12 |
| Vibratiesterkte | Variërende trillingen |
| Werkt op | Batterijen |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Haar Sextoys Vibrators
- Voor Haar Sextoys Vibrators Klassieke Vibrators
- Erotische Dames
- Merken
- Easytoys - Vibe Collection






