Rabbit Vibrator - Roze
€ 36,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
levertijd 1 tot 2 dagen
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Deze roze rabbit vibrator van EasyToys laat jou dubbel zo veel genieten. Deze vibrator beschikt namelijk over zowel een clitoris als G-spot stimulatie! Het konijntje kietelt jouw clitoris terwijl de roterende kralen de binnenkant van de vagina masseren. Dit geeft een fantastische sensatie! Jij zult in een oogwenk tot een heerlijk hoogtepunt komen. Bekijk ook eens deze vibrator uit de EasyToys collectie in andere stijlen en kleuren!Specificaties
| Artikelnummer | ET041PNK |
| Gewicht | 291 g |
| Bediening | Pushbutton |
| Kleur | Roze |
| Gender | Voor Haar |
| Stimulatiedoel | Clitoris Vagina |
| Geluidsniveau | Normaal |
| Merk | Easytoys - Vibe Collection |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Ean code | 8718627522691 |
| Gebruikersniveau | Beginner |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis Siliconenbasis |
| Minimale diameter | 2.50 cm |
| Invoerdiepte | 11.00 cm |
| Lengte | 21.50 cm |
| Maximale diameter | 3.20 cm |
| Ce keurmerk | |
| Penetratie mogelijk | |
| Flexibel | |
| Vibratietype | Variabele vibratiestanden |
| Aantal standen | 12 |
| Vibratiesterkte | Variërende trillingen |
| Werkt op | Batterijen |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Haar Sextoys Vibrators
- Voor Haar Sextoys Vibrators Klassieke Vibrators
- Erotische Dames
- Merken
- Easytoys - Vibe Collection






