Rabbit Vibrator - Paars
€ 36,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
levertijd 1 tot 2 dagen
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Paarse rabbit vibrator uit de EasyToys collectie. Deze spannende rabbit vibrator zal jou optimaal verwennen! De roterende hals geeft een ongelooflijke interne stimulatie terwijl ondertussen de oortjes van de rabbit jouw clitoris kietelen. Met deze dubbele stimulatie heb jij gegarandeerd een spetterend hoogtepunt! Kies een van de rotatiesnelheden en kies uit 12 verschillende vibratie standen. Je zal nooit meer iets anders willen!Specificaties
| Artikelnummer | ET041PUR |
| Gewicht | 291 g |
| Bediening | Pushbutton |
| Kleur | Paars |
| Gender | Voor Haar |
| Stimulatiedoel | Clitoris Vagina G-spot |
| Geluidsniveau | Normaal |
| Merk | Easytoys - Vibe Collection |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Ean code | 8718627522714 |
| Gebruikersniveau | Beginner |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis Siliconenbasis |
| Minimale diameter | 2.50 cm |
| Invoerdiepte | 11.00 cm |
| Lengte | 21.50 cm |
| Maximale diameter | 3.20 cm |
| Ce keurmerk | |
| Penetratie mogelijk | |
| Flexibel | |
| Vibratietype | Variabele vibratiestanden |
| Aantal standen | 12 |
| Vibratiesterkte | Variërende trillingen |
| Werkt op | Batterijen |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Haar Sextoys Vibrators
- Voor Haar Sextoys Vibrators Klassieke Vibrators
- Erotische Dames
- Merken
- Easytoys - Vibe Collection






