Rabbit Vibrator - Blauw
€ 36,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
niet meer leverbaar
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Blauwe rabbit vibrator van EasyToys. Deze rabbit vibrator zal jou intens verwennen! Met 12 vibratiestanden en 3 rotatie standen zal het genot wat deze vibrator je geeft van ongekende hoogten zijn. Het konijntje kietelt met zijn oortjes de clitoris terwijl de kralen je van binnen stimuleren. Alle standen zijn gemakkelijk te bedienen op het bedieningspaneel aan de onderzijde. De opwindende rabbit vibrator uit de EasyToys lijn is ook in andere kleuren verkrijgbaar.Specificaties
| Artikelnummer | ET041BLU |
| Gewicht | 291 g |
| Bediening | Pushbutton |
| Kleur | Blauw |
| Gender | Voor Haar |
| Stimulatiedoel | Clitoris Vagina |
| Geluidsniveau | Normaal |
| Merk | Easytoys - Vibe Collection |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Ean code | 8718627522707 |
| Gebruikersniveau | Beginner |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis Siliconenbasis |
| Minimale diameter | 2.50 cm |
| Invoerdiepte | 11.00 cm |
| Lengte | 21.50 cm |
| Maximale diameter | 3.20 cm |
| Ce keurmerk | |
| Penetratie mogelijk | |
| Flexibel | |
| Vibratietype | Variabele vibratiestanden |
| Aantal standen | 12 |
| Vibratiesterkte | Variërende trillingen |
| Werkt op | Batterijen |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Haar Sextoys Vibrators
- Voor Haar Sextoys Vibrators Tarzan Vibrators
- Voor Haar Sextoys Vibrators Tarzan Vibrators Rabbit Vibrator
- Erotische Dames
- Merken
- Easytoys - Vibe Collection






