Quickshot Vantage Fleshlight - Transparant
Quickshot Vantage Fleshlight - Transparant
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
levertijd 1 tot 2 dagen
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Met deze Quickshot Vantage fleshlight staat niets jou in de weg van een geweldige erotische sensatie. Doordat hij transparant is kun je altijd zien wat er in de fleshlight gebeurt. Het SuperSKin materiaal omhult je penis op een levensechte manier, waardoor je de ervaring niet snel zult vergeten. Ook zitten er aan de binnenkant ribbels en noppen voor extra stimulatie, zodat je zeker weten een geweldig hoogtepunt zult bereiken.
Specificaties
| Artikelnummer | FL810476019914 |
| Gewicht | 268 g |
| Merk | Fleshlight |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Ean code | 810476019914 |
| Gebruikersniveau | Beginner |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Invoerdiepte | 9.00 cm |
| Lengte | 11.00 cm |
| Penetratie mogelijk | |
| Stimulatie type | Penis |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer



