Purple Pleaser Vibrator
€ 48,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
levertijd 1 tot 2 dagen
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Ga voor handsfree genot met de Purple Pleaser Vibrator. Dit compacte seksspeeltje stimuleert de clitoris, G-spot én anus tegelijkertijd. De vlakke basis maakt het mogelijk het onder je kleding te dragen en te genieten zonder dat iemand het ziet. Purple Pleaser is te bedienen met de draadloze afstandsbediening. Dit houdt in dat iemand anders ook de controle kan overnemen wanneer je hem of haar de afstandsbediening geeft. Deze vibrator is oplaadbaar en waterproof voor zorgeloos plezier tussen de lakens! Inclusief 1x 3v batterij voor de afstandsbediening.Specificaties
| Artikelnummer | TEA018 |
| Gewicht | 194 g |
| Bediening | Wireless afstandsbediening |
| Kleur | Paars |
| Gender | Voor Haar |
| Stimulatiedoel | Clitoris Anus Vagina G-spot |
| Geluidsniveau | Normaal |
| Merk | Teazers |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Ean code | 8719934000582 |
| Gebruikersniveau | Gevorderd |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Anale penetratie mogelijk | |
| Minimale diameter | 2.00 cm |
| Invoerdiepte | 9.00 cm |
| Lengte | 11.00 cm |
| Maximale diameter | 3.10 cm |
| Ce keurmerk | |
| Penetratie mogelijk | |
| Vibratietype | Variabele vibratiestanden |
| Aantal standen | 9 |
| Breedte | 9.00 cm |
| Interne structuur | Ribbels Glad |
| Vibratiesterkte | Variërende trillingen |
| Werkt op | Oplaadkabel usb |
| Batterijduur | 60 min |
| Lengte oplaadsnoer | 75 cm |
| Bereik afstandsbediening | 800 cm |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Haar Sextoys Vibrators
- Voor Haar Sextoys Vibrators G-Spot Vibrators
- Erotische Dames
- Merken
- Teazers














