Prostaat Vibrator en Cockring met Afstandsbediening
€ 72,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
levertijd 1 tot 2 dagen
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Geniet van krachtige vibraties, zowel van binnen als van buiten met deze prostaat vibratie én cockring. De cockring is erg rekbaar en de prostaat vibrator heeft ook een perineale stimulator. Het speeltje heeft twee sterke motoren die samen zorgen voor diepe vibraties. Je hebt genoeg keuze uit de 11 vibratiestanden, 4 snelheden en 7 patronen, die te bedienen zijn met een afstandsbediening. Het geheel is waterproof en eenvoudig te gebruiken. Na gebruik kun je het schoonmaken met toycleaner en lauwwarm water.Specificaties
| Artikelnummer | AF871 |
| Gewicht | 232 g |
| Kleur | Zwart |
| Gender | Unisex |
| Stimulatiedoel | Anus Prostaat |
| Geluidsniveau | Normaal |
| Merk | Under Control |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Ean code | 848518031563 |
| Gebruikersniveau | Gevorderd |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Minimale diameter | 2.00 cm |
| Invoerdiepte | 11.00 cm |
| Lengte | 14.00 cm |
| Maximale diameter | 3.40 cm |
| Flexibel | |
| Werkt op | Oplaadkabel usb |
| Oplaadtijd | 90 min |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Haar Sextoys Vibrators
- Voor Haar Sextoys Vibrators Anaal Vibrators
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Vibrators
- Voor Hem Sextoys Vibrators Anaal Vibrators
- Voor Hem Sextoys Vibrators Anaal Vibrators Prostaat Vibrators
- Erotische Dames
- Merken
- Under Control






