Prostaat Massager - Gebogen
€ 21,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
levertijd 1 tot 2 dagen
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Deze siliconen prostaat dildo van Easytoys zorgt voor een heerlijke massage van je P-spot. Hij is gemaakt van siliconen en is hierdoor eenvoudig schoon te maken met een toy cleaner of gewoon met water. Ook is siliconen erg flexibel voor een comfortabel gebruik. De dildo is gebogen, zodat hij al jouw gevoelige plekjes raakt en het design staat een gerichte massage toe dankzij de lus aan de onderkant, waardoor je een goede grip op de dildo hebt.Specificaties
| Artikelnummer | ET101BLK |
| Gewicht | 123 g |
| Kleur | Zwart |
| Gender | Voor Hem |
| Stimulatiedoel | Anus Prostaat |
| Merk | Easytoys Men Only |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Afmeting verpakking | 19x13x4.5 cm |
| Materiaal | Siliconen |
| Ean code | 8718627525234 |
| Gebruikersniveau | Expert |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Minimale diameter | 1.40 cm |
| Invoerdiepte | 10.00 cm |
| Lengte | 14.00 cm |
| Maximale diameter | 2.80 cm |
| Ce keurmerk | |
| Penetratie mogelijk | |
| Flexibel | |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Anaal Toys
- Voor Hem Sextoys Anaal Toys Prostaat Stimulators
- Erotische Dames
- Merken
- Easytoys Men Only




