Playboy - Vibrato Dubbelzijdige Vibrator - Lila
€ 109,-
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
levertijd 1 tot 2 dagen
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Bereik hoge noten van genot met Vibratro! Deze dubbelzijdige vibrerende wand heeft een ronde, getextureerde kop met een zeer flexibele nek dat heerlijk over je lichaam rolt voor een sensuele stimulatie. De basis van de wand kan worden gebruikt voor een interne stimulatie van de G-spot. Ontdek een verscheidenheid aan instellingen en manieren voor solospel die je met voldoening achterlaten.
Specificaties
| Artikelnummer | PB-RS-3656-2 |
| Gewicht | 488 g |
| Bediening | Pushbutton |
| Kleur | Paars |
| Gender | Voor Haar |
| Stimulatiedoel | Clitoris Vagina |
| Geluidsniveau | Normaal |
| Merk | Playboy |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Gebruikersniveau | Beginner |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Invoerdiepte | 14.50 cm |
| Lengte | 24.00 cm |
| Maximale diameter | 3.50 cm |
| Penetratie mogelijk | |
| Vibratietype | Variabele vibratiestanden |
| Aantal standen | 13 |
| Breedte | 5.00 cm |
| Vibratiesterkte | Variërende trillingen |
| Werkt op | Oplaadkabel usb |
| Rotatie | Variabele rotatiestanden |
| Stimulatie type | Vibratie Rotatie |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Haar Sextoys Vibrators
- Voor Haar Sextoys Vibrators Wand Massagers
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Vibrators
- Voor Hem Sextoys Vibrators Wand Massagers
- Erotische Dames
- Merken
- Playboy

















