Playboy - True Indulgence G-spot Vibrator - Groen
€ 77,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
niet meer leverbaar
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
True Indulgence is hier! Deze unieke vibrator is gemaakt van fluweelzachte siliconen en biedt 2 unieke ervaringen in 1 speeltje. Aan de ene kant strijkt een verleidelijke tong een door jou gekozen zone, terwijl de andere kant een krachtig vibrerende schacht heeft. Reinig na gebruik met lauwwarm water en een toycleaner.
Specificaties
| Artikelnummer | PB-RS-1560-2 |
| Gewicht | 434 g |
| Bediening | Pushbutton |
| Kleur | Groen |
| Gender | Voor Haar |
| Stimulatiedoel | Clitoris G-spot |
| Geluidsniveau | Normaal |
| Merk | Playboy |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Afmeting verpakking | 6x12x27 cm |
| Materiaal | Siliconen |
| Ean code | 844477021560 |
| Gebruikersniveau | Beginner |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Lengte | 21.30 cm |
| Aantal standen | 9 |
| Breedte | 3.80 cm |
| Werkt op | Oplaadkabel usb |
| Stimulatie type | Vibratie Likkende Tong |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Haar Sextoys Vibrators
- Voor Haar Sextoys Vibrators G-Spot Vibrators
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Vibrators
- Erotische Dames
- Merken
- Playboy








