Playboy - The 3 Way - Zwart
€ 64,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
niet meer leverbaar
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Ervaar een geheel nieuwe manier van spelen met "The 3 Way", een unieke cockring gemaakt van fluweelzachte siliconen. De dubbele lus trilt terwijl hij je erectie ondersteunt. Tien snelheden en ritmes bieden je eindeloze mogelijkheden voor plezier. Doordacht ontworpen texturen en nopjes bieden extra sensaties. Reinig na gebruik met lauwwarm water en een toycleaner.
Specificaties
| Artikelnummer | PB-RS-1287-2 |
| Gewicht | 400 g |
| Bediening | Wireless afstandsbediening |
| Kleur | Zwart |
| Stimulatiedoel | Clitoris Vagina Perineum Penis Scrotum |
| Geluidsniveau | Normaal |
| Merk | Playboy |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Afmeting verpakking | 6x18x20 cm |
| Materiaal | Siliconen |
| Ean code | 844477021287 |
| Gebruikersniveau | Beginner |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Lengte | 16.50 cm |
| Breedte | 5.10 cm |
| Werkt op | Oplaadkabel usb |
| Stimulatie type | Vibratie |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Haar Sextoys Koppel Toys
- Voor Haar Sextoys Koppel Toys Duo Vibrators
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Koppel Toys
- Voor Hem Sextoys Koppel Toys Duo Vibrators
- Erotische Dames
- Merken
- Playboy
- Sale










