Playboy - Ring My Bell Vibrator - Zwart
€ 33,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
levertijd 1 tot 2 dagen
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
De cirkel is rond met Ring My Bell. Dit ringvormige speeltje creëert een unieke ervaring, ideaal voor wie op zoek is naar een combinatie van licht contact maar krachtig plezier. De kleine punt biedt ondiepe penetratie met 10 trilsnelheden en functies. Combineer dit met je keuze uit 10 ritmes van de externe tapper voor een geheel nieuwe draai aan dubbele stimulatie. Dankzij de comfortabele, met chroom omzoomde ring is dit speeltje gemakkelijk vast te houden of samen met een partner te gebruiken. Reinig na gebruik met lauwwarm water en een toycleaner.Specificaties
| Artikelnummer | PB-RS-3205-2 |
| Gewicht | 232 g |
| Bediening | Pushbutton |
| Kleur | Zwart Zilver |
| Gender | Voor Haar |
| Stimulatiedoel | Clitoris Vagina |
| Geluidsniveau | Normaal |
| Merk | Playboy |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Ean code | 844477023205 |
| Gebruikersniveau | Beginner |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Lengte | 9.90 cm |
| Penetratie mogelijk | |
| Vibratietype | Variabele vibratiestanden |
| Aantal standen | 20 |
| Breedte | 6.80 cm |
| Vibratiesterkte | Variërende trillingen |
| Werkt op | Oplaadkabel usb |
| Soort mini vibrator | Tarzan |
| Stimulatie type | Vibratie Tappen |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Haar Sextoys Vibrators
- Voor Haar Sextoys Vibrators Clitoris Vibrators
- Erotische Dames
- Merken
- Playboy









