Playboy - Put In Work - Kegel Set
€ 40,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
niet meer leverbaar
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Put In Work en geniet van intensere orgasmes en sterkere bekkenbodemspieren. Deze set van 4 kegel ballen versterkt en verstevigt waardoor je geniet van een strakker gevoel en sterkere orgasmes. Elk gewicht in de vorm van een ei is gemaakt van staal en omhuld met fluweelzachte siliconen. Elk gewicht is kleur gecodeerd in prachtige tinten roze, van lichtroze (lichtste gewicht) tot felroze (zwaarste gewicht), zodat je je vooruitgang kunt bijhouden. Reinig na gebruik met lauwwarm water en een toycleaner.Specificaties
| Artikelnummer | PB-KB-2444-2 |
| Gewicht | 448 g |
| Kleur | Diverse kleuren |
| Gender | Voor Haar |
| Stimulatiedoel | Vagina |
| Merk | Playboy |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Afmeting verpakking | 5x16x20 cm |
| Materiaal | Siliconen |
| Ean code | 844477022444 |
| Gebruikersniveau | Beginner |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Lengte | 15.20 cm |
| Penetratie mogelijk | |
| Breedte | 2.50 cm |
| Trekkoord | |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
















