Playboy - Our Little Secret vibrator - Paars/Wit
€ 36,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
niet meer leverbaar
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
De "Our Little Secret" is een draagbare vibrator gemaakt van zachte siliconen die je op elk uitstapje een kans geeft op orgastische pleziertjes. Dusdanig gevormd dat de vibrator zich aansluit op je lichaam en discreet onder je kleding past. Reinig na afloop met lauwwarm water en een toycleaner.Specificaties
| Artikelnummer | PB-RS-2277-2 |
| Gewicht | 195 g |
| Bediening | Wireless afstandsbediening |
| Kleur | Paars |
| Gender | Voor Haar |
| Stimulatiedoel | Clitoris Vagina |
| Geluidsniveau | Normaal |
| Merk | Playboy |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Ean code | 844477022277 |
| Gebruikersniveau | Beginner |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Lengte | 8.80 cm |
| Aantal standen | 10 |
| Breedte | 4.30 cm |
| Koppels: Haar + Haar Koppels: Hem + Haar | |
| Werkt op | Oplaadkabel usb |
| Soort mini vibrator | Opleg |
| Stimulatie type | Vibratie |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Haar Sextoys Vibrators
- Voor Haar Sextoys Vibrators Clitoris Vibrators
- Voor Koppels
- Voor Koppels Sextoys
- Voor Koppels Sextoys Vibrators
- Erotische Dames
- Merken
- Playboy







