Playboy - On The Spot vibrator - Blauw
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
levertijd 1 tot 2 dagen
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Ontdek nu ter plekke je genot met On The Spot, deze G-Spot vibrator gaat waar vingers niet kunnen komen. De unieke vorm, door middel van de licht gebogen schacht en de krachtig vibrerende ovalen vorm bovenaan, zorgt voor een massage van je G-Spot met het grootste gemak en moeiteloze precisie. Gemaakt van zachte siliconen glijdt hij langs je lichaam terwijl je 10 snelheden en ritmes ontdekt. Reinig na gebruik met lauwwarm water en een toycleaner.Specificaties
| Artikelnummer | PB-RS-2376-2 |
| Gewicht | 374 g |
| Kleur | Blauw |
| Gender | Voor Haar |
| Stimulatiedoel | G-spot |
| Geluidsniveau | Normaal |
| Merk | Playboy |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Ean code | 844477022376 |
| Gebruikersniveau | Beginner |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Lengte | 21.60 cm |
| Breedte | 3.90 cm |
| Werkt op | Oplaadkabel usb |
| Stimulatie type | Vibratie |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Haar Sextoys Vibrators
- Voor Haar Sextoys Vibrators G-Spot Vibrators
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Vibrators
- Erotische Dames
- Merken
- Playboy
- Sale






