Pipedream Fetish Fantasy Series - 11' Hollow Strap-On | Lichte huidskleur
Pipedream Fetish Fantasy Series - 11' Hollow Strap-On | Lichte huidskleur
€ 0,-
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
levertijd 1 tot 2 dagen
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
De 11” Hollow Strap-On with Balls is een harnas met een flexibele, holle dildo. De dildo heeft een inbrengbare lengte van 27,9 cm en heeft een licht gebogen vorm voor comfortabel inbrengen. Het harnas is verstelbaar en zeer rekbaar voor optimaal draagcomfort. Perfect geschikt voor zowel beginnende als ervaren gebruikers. Gemaakt van PVC en ABS Plastic, volledig lichaamsveilig en comfortabel in gebruik. Wij adviseren dit product te gebruiken met een glijmiddel.Over Pipedream:
In de afgelopen 20 jaar heeft Pipedream een aantal van de best verkopende erotische producten op de markt gebracht. Onder deze producten zijn levensechte toys maar ook een uitgebreide collectie van fetish gear.
Specificaties
| Artikelnummer | 22134_SKIN |
| Gewicht | 468000 g |
| Merk | Pipedream |
| Materiaal | PVC Plastic |
| Modelnummer | 22134 |
| Kleur | Lichte huidskleur |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
| Verpakkingshoogte | 33 cm |
| Verpakkingsbreedte | 12.5 cm |
| Verpakkingsdiepte | 9.5 cm |
| Gewicht | 468 kg |
| Totale lengte | 29 - 11.4 inch cm |
| Inbrengbaare lengte | 27.9 cm |
| Diameter | 4.8 cm |
| Merk label | Fetish Fantasy |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Haar Sextoys Dildo's
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Dildo's
- Voor Koppels
- Voor Koppels Sextoys
- Voor Koppels Sextoys Dildo's
- Erotische Dames
- Merken
- Pipedream

