Pillow & Ankle Cuffs Leg Position Strap
€ 66,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
levertijd 1 tot 2 dagen
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Maak je seksspelletjes nog spannender met deze praktische seks sling. Hij houdt je benen uit elkaar en zorgt tegelijkertijd voor comfort en ondersteuning van je lichaam. Om hem te gebruiken doe je de boeien om je enkels en het kussen om je nek. De bandjes zijn verstelbaar van 12 tot 150 centimeter en de boeien kunnen worden versteld van 13 tot 30 centimeter. Dit zorgt voor een perfecte pasvorm en daardoor een comfortabel gebruik. De boeien zijn gemaakt van sterk kunstleer en zijn gevoerd met schuimrubber dat schrammen op de huid voorkomt.Specificaties
| Artikelnummer | ET383BLK |
| Gewicht | 1360 g |
| Kleur | Zwart |
| Gender | Unisex |
| Merk | Easytoys Fetish Collection |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Afmeting verpakking | 45x16x11 cm |
| Materiaal | Metaal Polyester Kunstleer |
| Ean code | 8718627529973 |
| Gebruikersniveau | Beginner |
| Lengte | 195.00 cm |
| Ce keurmerk | |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Haar Sextoys Koppel Toys
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Koppel Toys
- Voor Hem Sextoys Koppel Toys Positie Riemen
- Erotische Dames
- Merken
- Easytoys Fetish Collection








