Petite Sensations Pearl - Paars
€ 20,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
niet meer leverbaar
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
De Petite Anal Pearls is een dunne anaal vibrator welke je gemakkelijk inbrengt met wat glijmiddel op waterbasis. Hij is ideaal voor beginners met anale seks, maar ook voor de ervaren rotten in het vak. Je voelt elke plezierige vibratie door de uitneembare bullet aan de onderzijde, je hebt 7 fijne vibratiestanden om uit te kiezen. Ontdek je plekje met de Petite Anal Pearls, zelfs in bad, want hij is geheel waterdicht! Na gebruik kun je 'm schoonmaken met toycleaner en lauwwarm water.Specificaties
| Artikelnummer | 7PSPRLPL |
| Gewicht | 182 g |
| Bediening | Pushbutton |
| Kleur | Paars |
| Gender | Unisex |
| Stimulatiedoel | Anus |
| Geluidsniveau | Normaal |
| Merk | Rocks Off |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Afmeting verpakking | 3x8.5x19 cm |
| Materiaal | Siliconen ABS |
| Ean code | 811041012477 |
| Gebruikersniveau | Gevorderd |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Minimale diameter | 1.00 cm |
| Invoerdiepte | 14.00 cm |
| Lengte | 17.00 cm |
| Maximale diameter | 2.00 cm |
| Flexibel | |
| Vibratietype | Variabele vibratiestanden |
| Aantal standen | 7 |
| Breedte | 8.00 cm |
| Vibratiesterkte | Variërende trillingen |
| Werkt op | Batterijen |
| Batterij nodig: | Inclusief |
| Batterij type | LR1 Batterij |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Haar Sextoys Vibrators
- Voor Haar Sextoys Vibrators Waterdichte Vibrators
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Vibrators
- Voor Hem Sextoys Vibrators Waterdichte Vibrators
- Erotische Dames
- Merken
- Rocks Off






