Petite Piper G-spot Vibrator - Roze
€ 29,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
levertijd 1 tot 2 dagen
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Deze roze ondeugd brengt een heerlijke stimulatie naar jouw meest gevoelige plekjes! Met zijn gebogen top weet hij moeiteloos de G-spot te vinden terwijl de stimulator de clitoris verwent. Je bedient de vibraties van deze siliconen vibrator eenvoudig met de drukknopjes op het handvat. Hiermee schakel je moeiteloos tussen de 10 verschillende vibratiestanden. Daarnaast is deze vibrator waterproof, waardoor je hem eenvoudig kunt reinigen met een toycleaner.Specificaties
| Artikelnummer | ET451PNK |
| Gewicht | 200 g |
| Bediening | Pushbutton |
| Kleur | Roze |
| Gender | Unisex |
| Stimulatiedoel | Clitoris Vagina G-spot |
| Geluidsniveau | Zeer stil |
| Merk | Easytoys - Vibe Collection |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 4 sterren |
| Ean code | 8709641001002 |
| Gebruikersniveau | Beginner |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Minimale diameter | 3.00 cm |
| Invoerdiepte | 7.50 cm |
| Lengte | 18.00 cm |
| Maximale diameter | 3.00 cm |
| Ce keurmerk | |
| Penetratie mogelijk | |
| Flexibel | |
| Vibratietype | Traploze vibraties |
| Aantal standen | 10 |
| Vibratiesterkte | Variërende trillingen |
| Werkt op | Batterijen |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Haar Sextoys Vibrators
- Voor Haar Sextoys Vibrators Tarzan Vibrators
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Vibrators
- Voor Hem Sextoys Vibrators Tarzan Vibrators
- Erotische Dames
- Merken
- Easytoys - Vibe Collection





