Performance Cockringen
€ 5,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
niet meer leverbaar
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Laat je partner zien hoe lang je door kan gaan met deze erectieringen. Anders dan bij de meeste cockrings, zijn deze ringen flexibel voor een comfortabele pasvorm en passen ze mannen van iedere maat. Bovendien zijn ze gemakkelijker aan te brengen en te verwijderen. Elke ring heeft unieke bobbeltjes voor extra stimulatie tijdens het dragen. Elke set bevat drie penisringen in drie verschillende maten en met drie verschillende patronen.Specificaties
| Artikelnummer | AA548 |
| Gewicht | 33 g |
| Kleur | Zwart |
| Gender | Voor Hem |
| Stimulatiedoel | Penis |
| Merk | Trinity Vibes |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 4 sterren |
| Rekbaar | |
| Afmeting verpakking | 17x13x1 cm |
| Materiaal | TPR |
| Ean code | 811847011599 |
| Gebruikersniveau | Beginner |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Lengte | 4.00 cm |
| Travel ready | |
| Flexibel | |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Cockringen
- Voor Hem Sextoys Cockringen Rubberen Cockringen
- Erotische Dames
- Merken
- Trinity Vibes

