Pazuzu Stotende Vibrator
€ 69,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
levertijd 1 tot 2 dagen
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
De Pazuzu is een stotende vibrator met 3 snelheden. Gebruik hem voor het realistische gevoel van penetratie door een penis.De geribbelde top zorgt voor nog meer stimulatie. De Pazuzu heeft een maximale lengte van 36 cm en is oplaadbaar met een USB-kabel. Gebruik een glijmiddel op waterbasis.Specificaties
| Artikelnummer | BW-069006 |
| Gewicht | 285 g |
| Bediening | Pushbutton |
| Kleur | Zwart |
| Gender | Voor Haar |
| Stimulatiedoel | Vagina |
| Geluidsniveau | Normaal |
| Merk | Pretty Love |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Afmeting verpakking | 29.7x11.7x7 cm |
| Materiaal | Siliconen |
| Ean code | 6959532317817 |
| Gebruikersniveau | Gevorderd |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Minimale diameter | 3.20 cm |
| Lengte | 29.20 cm |
| Maximale diameter | 3.20 cm |
| Penetratie mogelijk | |
| Aantal standen | 3 |
| Werkt op | Oplaadkabel usb |
| Buitendiameter | 3.20 cm |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Haar Sextoys Vibrators
- Voor Haar Sextoys Vibrators Realistische Vibrators
- Erotische Dames
- Merken
- Pretty Love







