OTOUCH - Speciale Masturbator Borstel
€ 3,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
levertijd 1 tot 2 dagen
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Deze speciale borstel voor masturbators is een effectief en gemakkelijk te gebruiken tool om jouw masturbator grondig te reinigen. Je kunt de douchekop vervangen door deze spoeler, die een borstel en sproeier bevat voor een diepere reiniging. Je kunt ook desinfecterende vloeistof toevoegen om het effect te verbeteren. De installatie is eenvoudig: verwijder de douchekop, installeer de spoeler en spoel de masturbatorkamer uit. Het is 200mm lang en compatibel met verschillende OTOUCH-masturbator-modellen (Airturn 1, Airturn 2, Airturn 3, Chiven 1, Chiven 2, Chiven 3, Inscup 1, Inscup 2, Decor 2, etc)Specificaties
| Artikelnummer | RINSER |
| Gewicht | 220 g |
| Kleur | Wit |
| Merk | OTOUCH |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Afmeting verpakking | 22.00x5.00x5.00 cm |
| Ean code | 4897127060330 |
| Minimale diameter | 1.50 cm |
| Lengte | 20.00 cm |
| Maximale diameter | 2.50 cm |
| Breedte | 2.00 cm |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Masturbators
- Voor Hem Sextoys Masturbators Automatische Masturbators
- Erotische Dames
- Merken
- OTOUCH










