Opblaasbare anaalplug met klysma
€ 52,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
levertijd 1 tot 2 dagen
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
De opblaasbare anaalplug met klysma is de klassieker en favoriet onder de klysma-gebruikers. Deze plug heeft een rubberen slang, waar de vloeistof doorheen loopt terwijl deze wordt opgeblazen. Eenmaal ingebracht en opgeblazen, kan de grote slang op een klysmazak worden aangesloten. Laat vervolgens de vloeistof door de anaalplug stromen naar de dikke darm. De opblaasbare plug voorkomt dat de sextoy tijdens het sproeien naar buiten wordt geduwd. Afmetingen anaalplug: 4,5 cm lengte en 1,5 cm tot 2 (opgeblazen) breedte. Let op! Gebruik je de intiem douche zowel anaal als vaginaal? Reinig zowel de binnen- als buitenzijde altijd zeer goed met lauwwarm water en een toycleaner om eventuele (schadelijke) bacteriën te minimaliseren.Specificaties
| Artikelnummer | de720 |
| Gewicht | 170 g |
| Kleur | Zwart |
| Gender | Unisex |
| Stimulatiedoel | Anus |
| Merk | CleanStream |
| Ean code | 811847011605 |
| Gebruikersniveau | Beginner |
| Waterproof | |
| Minimale diameter | 3.80 cm |
| Lengte | 11.40 cm |
| Ce keurmerk | |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Anaal Toys
- Voor Hem Sextoys Anaal Toys Opblaasbare Buttplugs
- Erotische Dames
- Merken
- CleanStream



