NS Novelties Colours Pleasures Vibrating 5' Dildo | Paars
NS Novelties Colours Pleasures Vibrating 5' Dildo | Paars
€ 59,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
levertijd 1 tot 2 dagen
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Vibrerende dildo 5 inchOver NS Novelties:
NS Novelties is een van de meest bekende merken in de wereld van volwassen nieuwigheden. Het bedrijf produceert al jarenlang kwaliteitsplezierproviders en weet echt waar liefhebbers van houden! Met veel collecties om uit te kiezen, heeft NS Novelties iets voor elke voorkeur, geslacht en instapniveau. Het merk houdt altijd de nieuwste trends bij, geeft regelmatig nieuwe items uit en breidt het toch al fantastische assortiment voortdurend uit. Als je eigentijds speelgoed, kwaliteit en plezier wilt: NS Novelties is jouw match.
Specificaties
| Artikelnummer | 18901_PURPLE |
| Gewicht | 265 g |
| Merk | NS Novelties |
| Materiaal | Siliconen |
| Modelnummer | 18901 |
| Kleur | Paars |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
| Verpakkingshoogte | 26 cm |
| Verpakkingsbreedte | 9 cm |
| Verpakkingsdiepte | 6.6 cm |
| Gewicht | 0.265 kg |
| Productafmeting | 16.8 x 5.3 x 5.8 cm |
| Totale lengte | 16.8 cm |
| Inbrengbaare lengte | 12.7 cm |
| Diameter | 3.8 cm |
| Vibrerend | Ja |
| Oplaadbaar | Ja |
| Benodigde batterijen | Lithium Ion |
| Merk label | Colours |
Shop meer



