Nalone Jane Dubbele Vibrator - Paars
€ 35,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
niet meer leverbaar
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Nalone Jane is een speciale vibrator die aan beide kanten kan worden gebruikt. De brede, ronde kop is ideaal voor externe stimulatie en massages, terwijl de andere kant voor interne stimulatie gebruikt kan worden. Beide uiteinden hebben een eigen motor die apart van elkaar bediend kunnen worden. Elke motor heeft 7 verschillende vibratiestanden die eenvoudig in te stellen zijn met de knopjes aan de voorkant. De Jane vibrator voelt comfortabel aan dankzij het zachte siliconen materiaal. Maak hem na gebruik grondig schoon met water en toycleaner of milde zeep voor een goede hygiëne.Specificaties
| Artikelnummer | CS-B028-PUR |
| Gewicht | 403 g |
| Bediening | Pushbutton |
| Kleur | Paars |
| Gender | Voor Haar |
| Stimulatiedoel | Clitoris Vagina G-spot |
| Geluidsniveau | Normaal |
| Merk | Nalone |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Afmeting verpakking | 6x28x10.5 cm |
| Materiaal | Siliconen ABS |
| Ean code | 6926511603995 |
| Gebruikersniveau | Beginner |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Minimale diameter | 2.60 cm |
| Invoerdiepte | 13.00 cm |
| Lengte | 23.00 cm |
| Maximale diameter | 4.30 cm |
| Ce keurmerk | |
| Penetratie mogelijk | |
| Vibratietype | Variabele vibratiestanden |
| Aantal standen | 7 |
| Breedte | 5.00 cm |
| Vibratiesterkte | Variërende trillingen |
| Werkt op | Oplaadkabel usb |
| Batterijduur | 120 min |
| Lengte oplaadsnoer | 90 cm |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Haar Sextoys Wand Vibrators & Accessoires
- Voor Haar Sextoys Wand Vibrators & Accessoires Wand Vibrators
- Erotische Dames
- Merken
- Nalone


