Myron Vibrerende Strap-On
€ 34,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
niet meer leverbaar
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Deze Strap-On is perfect voor hem en haar. Het heeft een realistische dildo met een bullet vibrator in de top en deze kun je met of zonder harnas gebruiken. Daarnaast kun je de dildo ook met of zonder vibraties gebruiken, want de afstandsbediening is ook los te koppelen. De banden van de Strap-On zijn verstelbaar en hij is gemakkelijk te gebruiken.Specificaties
| Artikelnummer | BW-022056 |
| Gewicht | 331 g |
| Bediening | Afstandsbediening met kabel |
| Kleur | Zwart |
| Gender | Unisex |
| Stimulatiedoel | Anus Vagina |
| Geluidsniveau | Normaal |
| Merk | Pretty Love |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Ean code | 6959532320015 |
| Gebruikersniveau | Beginner |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Anale penetratie mogelijk | |
| Invoerdiepte | 12.50 cm |
| Lengte | 18.50 cm |
| Structuur | Ribbels |
| Penetratie mogelijk | |
| Geschikt voor strap on | |
| Flexibel | |
| Vibratietype | Traploze vibraties |
| Binnendiameter | 3.80 cm cm |
| Koppels: Hem + Haar Koppels: Hem + Hem | |
| Werkt op | Batterijen |
| Balzak | |
| Stimulatie type | Vibratie |
| Buitendiameter | 4.80 cm |
| Hol | |
| Verstelbare bandjes | |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Haar Sextoys Dildo's
- Voor Haar Sextoys Dildo's Voorbinddildo's
- Voor Haar Sextoys Dildo's Voorbinddildo's Strapon Harnas
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Dildo's
- Voor Hem Sextoys Dildo's Voorbinddildo's
- Voor Hem Sextoys Dildo's Voorbinddildo's Strapon Harnas
- Voor Koppels
- Voor Koppels Sextoys
- Voor Koppels Sextoys Dildo's
- Voor Koppels Sextoys Dildo's Voorbinddildo's
- Erotische Dames
- Merken
- Pretty Love



