Mouth-Full Dildo Gezichtsmasker - Zwart
€ 22,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
niet meer leverbaar
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Geniet van een geweldige sensatie en ervaar een avond vol heerlijk erotisch plezier. Snoer je partner de mond in het geheim of in het openbaar. Perfect voor zowel beginners als ervaren liefhebbers van bondage. De masker meet 23 cm in lengte en 15 cm in hoogte en is volledig verstelbaar. De hoogwaardige siliconen dildo is ftalaatvrij.Specificaties
| Artikelnummer | AH079 |
| Gewicht | 100 g |
| Kleur | Zwart |
| Merk | Master Series |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Afmeting verpakking | 5x5x5 cm |
| Materiaal | Metaal Siliconen Nylon Katoen Klittenband |
| Ean code | 848518049278 |
| Waterproof | |
| Maximale diameter | 4.00 cm |
| Hoogte | 7.10 cm |
| Hoofdcategorie | BDSM |
Shop meer










