Motorbunny Opzetstuk My Friend Dick - Roze
€ 49,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
levertijd 1 tot 2 dagen
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
De losse opzetstukken voor de Motorbunny Original zijn geweldige toys om jouw assortiment uit te breiden! Zo krijgt deze seksmachine nog meer mogelijkheden en beleef je nog meer uitdaging en plezier! "My Friend Dick" is een realistisch uitziende dildo van 16.5 cm en gemaakt van zijdezacht siliconen. Met deze dildo bereik je makkelijk alle gevoelige plekjes en door de extra nopjes geniet je tevens van een clitoris of perineum stimulatie. Let op: alleen te combineren met de Motorbunny Original!
Specificaties
| Artikelnummer | AT-PENIS-PNK |
| Gewicht | 907 g |
| Kleur | Roze |
| Gender | Unisex |
| Stimulatiedoel | Anus Vagina G-spot Prostaat |
| Merk | MotorBunny |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Afmeting verpakking | 13x11x7 cm |
| Materiaal | Siliconen |
| Ean code | 635648156231 |
| Gebruikersniveau | Gevorderd |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Lengte | 1.70 cm |
| Maximale diameter | 3.80 cm |
| Flexibel | |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Haar Sextoys Dildo's
- Voor Haar Sextoys Dildo's Realistische Dildo's
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Dildo's
- Voor Hem Sextoys Dildo's Realistische Dildo's
- Erotische Dames
- Merken
- MotorBunny




