Mini G-spot vibrator - Turquoise
€ 12,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
levertijd 1 tot 2 dagen
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Met deze extra stimulerende G-spot mini-vibrator ben je verzekerd van een waanzinnig hoogtepunt! Met de zachte, gladde structuur streel je liefdevol alle gevoelige plekjes, terwijl de gebogen top ervoor zorgt dat je een intens orgasme beleeft. De vibrator is waterbestendig en is eenvoudig te bedienen met een draaiknop aan de onderkant.Specificaties
| Artikelnummer | ET249BLU |
| Gewicht | 85 g |
| Bediening | Draaiknop |
| Kleur | Blauw |
| Gender | Voor Haar |
| Stimulatiedoel | Vagina G-spot |
| Merk | Easytoys - Mini Vibe Collection |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Ean code | 8718627527832 |
| Gebruikersniveau | Beginner |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis |
| Invoerdiepte | 8.00 cm |
| Lengte | 12.00 cm |
| Maximale diameter | 2.50 cm |
| Penetratie mogelijk | |
| Flexibel | |
| Vibratietype | Standaard vibratie |
| Aantal standen | 1 |
| Vibratiesterkte | Zachte trillingen |
| Werkt op | Batterijen |
| Soort mini vibrator | G-Spot |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Haar Sextoys Vibrators
- Voor Haar Sextoys Vibrators G-Spot Vibrators
- Erotische Dames
- Merken
- Easytoys - Mini Vibe Collection





