Metalen Buttplug met Zilveren Diamant - M
€ 21,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
levertijd 1 tot 2 dagen
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Stimulerende, zilverkleurige buttplug met diamant van EasyToys Anal Collection. Laat jezelf stimuleren door de ronde vorm van deze buttplug. Door het medium formaat is 'ie zowel geschikt voor beginners als gevorderden. De zilverkleurige plug is van glad en glanzend materiaal gemaakt. Hierdoor krijgt dit speeltje een stijlvolle en elegante look. Breng de buttplug met wat glijmiddel naar binnen en voel bij iedere beweging de intense stimulaties. Wanneer ga jij genieten?Specificaties
| Artikelnummer | ET125CLR |
| Gewicht | 90 g |
| Kleur | Zilver |
| Gender | Unisex |
| Stimulatiedoel | Anus |
| Merk | Easytoys Anal Collection |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Afmeting verpakking | 13.50x8.00x5.50 cm |
| Materiaal | Metaal |
| Ean code | 8718627525715 |
| Gebruikersniveau | Beginner |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis Siliconenbasis |
| Minimale diameter | 0.90 cm |
| Invoerdiepte | 7.00 cm |
| Lengte | 8.40 cm |
| Maximale diameter | 3.20 cm |
| Penetratie mogelijk | |
| Platte onderkant | |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Anaal Toys
- Voor Hem Sextoys Anaal Toys Metalen Buttplugs
- Buttplug met Siersteentje
- Erotische Dames
- Merken
- Easytoys Anal Collection




