Metalen buttplug met hartje - goudkleurig
€ 29,99
Maak je bestelling compleet
Perfecte aanvullingen voor extra comfort en verzorging.
Aanrader

EasyGlide glijmiddel 150 ml
Comfortabel glijmiddel op waterbasis, ideaal in combinatie met toys.
€ 10,99
Essentieel

Toy cleaner
Voor een frisse en hygiënische reiniging van je toy na gebruik.
€ 10,99
levertijd 1 tot 2 dagen
- Gratis verzending vanaf €50
- 100% Discrete Verzending
- 30 dagen retourtermijn
- Neutrale naam op je bankafschrift
- Koop nu, Betaal achteraf
7.5 / 10 (30 beoordelingen)
Omschrijving
Deze geweldige aluminium buttplug is voorzien van een mooi kristallen hart. De plug loopt taps toe en heeft een glad, rond middenstuk en een smalle hals, waardoor je je speeltje gemakkelijk inbrengt en draagt. Het aluminium is temperatuurgevoelig, wat inhoudt dat het koud aanvoelt maar snel opwarmt tot de perfecte temperatuur. Verwarm hem in heet water of maak hem koud in de koelkast voor een extra dimensie!Specificaties
| Artikelnummer | ET128PNK |
| Gewicht | 92 g |
| Kleur | Goud |
| Gender | Unisex |
| Stimulatiedoel | Anus |
| Merk | Easytoys Anal Collection |
| Garantie | |
| Soort garantie | Good Warranty Service |
| Eindoordeel | 5 sterren |
| Afmeting verpakking | 13.50x8.00x5.50 cm |
| Materiaal | Aluminium Koper |
| Ean code | 8718627525777 |
| Gebruikersniveau | Beginner |
| Waterproof | |
| Geschikt glijmiddel | Waterbasis Siliconenbasis |
| Minimale diameter | 0.90 cm |
| Invoerdiepte | 7.10 cm |
| Lengte | 8.30 cm |
| Maximale diameter | 3.20 cm |
| Penetratie mogelijk | |
| Platte onderkant | |
| Hoofdcategorie | Sextoys |
Shop meer
- Voor Haar
- Voor Haar Sextoys
- Voor Hem
- Voor Hem Sextoys
- Voor Hem Sextoys Anaal Toys
- Voor Hem Sextoys Anaal Toys Metalen Buttplugs
- Buttplug met Siersteentje
- Erotische Dames
- Merken
- Easytoys Anal Collection




